Chemická olympiáda

Naši studenti jsou úspěšnými řešiteli mnoha kategorií a kol (i mezinárodních), pravidelně se umísťují na prvním a dalších místech krajských kol (více ve „Výsledkových listinách“ a v sekci „Úspěšní studenti chemie“).

Rozdělení soutěže

Kategorie Chemické olympiády:

D – nižší gymnázium a základní školy
C – kvinty, sexty, první a druhé ročníky, popř. nižší
B – sexty, septimy, druhé a třetí ročníky, popř. nižší
A – septimy, oktávy, třetí a čtvrté ročníky, popř. nižší

Kola Chemické olympiády:

školní, okresní, krajské – pro kategorii D
školní, krajské – pro kategorie C a B
školní, krajské, ústřední, mezinárodní – pro kategorii A

Informace o Chemické olympiádě a zadání úloh

Organizační řád, harmonogram ročníku, zadání úloh a výsledkové listiny všech krajských a ústředních kol a další informace jsou na stránkách Chemické olympiády:
(zadání aktuálních úloh školního kola je v sekci "letošní ročník" ve formátu PDF)

Harmonogram ročníku a výsledkové listiny okresních a krajských kol spolu s propozicemi všech krajských kol jsou na novém portálu Karlovarského kraje. Informace o něm mají ředitelé škol.

Školní kola

Výsledkové listiny školních kol jsou vyvěšeny na nástěnce vedle učebny chemie.

Krajská kola

Na naší škole byla v minulosti pořádána krajská kola všech čtyř kategorií. Informace o nich spolu s výsledkovými listinami a propozicemi jsou vždy aktuální na portálu Karlovarského kraje.