Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: čtvrtek 28. března
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

Setkání nejúsp?šn?jších student? ?R v Senátu s naší ú?astí !

Dne 6. prosince 2007 prob?hlo setkání p?edstavitel? MŠMT s nejúsp?šn?jšími ú?astníky mezinárodních sout?ží a s vybranými ú?astníky projektu ?eská hlavi?ka. Nad setkáním, které prob?hlo v Rytí?ském sále Valdštejnského paláce v budov? Senátu, p?evzal záštitu doc. Mudr. Karel Barták,Csc.

Mezi pozvanými úsp?šnými studenty byl ocen?n i student sexty A Gymnázia Ostrov Jan Martinek, který se minulý rok zú?astnil jako ?len t?í?lenného družstva mezinárodní olympiády v p?írodních v?dách v n?mecké Postupimi. Spole?n? s ním v družstvu hájili barvy ?eské republiky studenti Václav Nuc a Pavel Švec, oba z Gymnázia ?eské Bud?jovice.
Družstvo získalo na sout?ži bronzovou medaili.Gratulujeme a držíme palce, aby i v dalších kláních byli studenti ?eské republiky nadále úsp?šní.