Francouzština opět vyučována!

BONJOUR!
Francouzštinu si studenti mohou zvolit už v tercii jako další cizí jazyk, tedy na začátečnické úrovni, a pokračovat dalších 5 let.
Výuka probíhá komunikativní zábavnou formou za použití francouzských výukových metod a autentických doplňujících materiálů. Studenti jsou průběžně připravováni ke složení mezinárodní zkoušky DELF (Diplôme d'études en langue française) a maturity dle úrovní SERRJ. Především se ale každý student s dalším cizím jazykem seznámí a naučí se jednoduše komunikovat v základních komunikačních situacích.

MERCI ET    À BIENTÔT!
Ivana Šlemrová