Den otevřených dveří – sobota 18. 1. 2014 od 9.00 do 13.00 hodin

Ve školním roce 2014/2015 budeme otevírat dvě třídy osmiletého oboru vzdělání (primy) a jednu třídu čtyřletého oboru vzdělání.
Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 18. 1. 2014 od 9.00 do 13.00 hodin v budově školy.
Zde Vám budou poskytnuty informace o přijímacím řízení, můžete si prohlédnout školu a získat informace od vyučujících jednotlivých předmětů o výuce i o dalších aktivitách školy.
Zveme všechny zájemce o studium, jejich rodiče, bývalé studenty i všechny další příznivce školy k sobotní dopolední návštěvě.
Těšíme se na společné setkání.
Mgr. Milan Martinek zástupce ředitele školy