Gymnazisté na sněhu

Lyžařské výcvikové kurzy se konají každoročně (pokud není ovšem zima skoupá na sníh jako ta loňská) pro studenty sekund nižšího gymnázia a 1. ročníků a kvint na vyšším gymnáziu. Letos navíc absolvují kurz i studenti 2. ročníků a sexty A, protože jim byl přesunut z minulého roku.

Již dlouhá léta naši vyučující lyžují se studenty v Nových Hamrech a okolí nebo na Božím Daru či Klínovci v Krušných horách. K výcviku na sjezdových lyžích dnes patří samozřejmě také snowboard. Kurzy organizují a zúčastňují se jich všichni vyučující tělesné výchovy : S třídami V2.A, V2.B, V5.A, 1.A, 2.A a 2.B to byli letos Mgr. Radim Vrba, Mgr. Jaroslav Chromec, Mgr. Ivan Šupík a Mgr. Jan Nováček, s třídami V5.B a V6.A Mgr. Eva Zekuciová a Mgr. Lidmila Štegenová.