Vítězství v krajském kole Zeměpisné olympiády

I v letošním roce se daří našim studentům mezi geografy. V únoru pořádala naše škola okresní kolo Zeměpisné olympády v kategoriích A, B a C. Kategorie D se konala v K. Varech. Našim reprezentantům se dařilo ve všech kategoriích a postoupili do kola krajského. Také v něm rozhodně vynikli! Vojta Laitl vystoupil na stupínek nejvyšší a postoupil automaticky do kola celostátního. Lukáš Tamchyna byl stříbrný a má také ještě naději na postup. Kategorie A a B krajským kolem končí, což znamená, že Tobiáš Blažek je letos druhým nejlepším geografem ve své kategorii v kraji, Jakub Miosga pak pátým nejlepším. Všem děkujeme a blahopřejeme!