Návštěva starosty Ostrova na gymnáziu

Ve středu 3. června navštívila naši školu delegace vedení města Ostrov v čele se starostou Bc. Pavlem Čekanem, místostarostou ing. Josefem Železným a členkou Rady města Pavlínou Liškovou. Pan starosta poděkoval pedagogickému sboru za jeho náročnou práci a pozitivní reklamu, kterou  studenti a pedagogové gymnázia svou prací a výsledky  vytvářejí pro město Ostrov.

Zástupci města se dále seznámili s chodem 3D laboratoře, která je velice zaujala, a v následném rozhovoru nastínil ředitel gymnázia Mgr. Jaroslav Šafránek záměry dalšího rozvoje školy, které pan starosta velmi ocenil a vyjádřil jim svou  podporu.

Mgr. Jiří Fresser