Studentské prezidentské volby – 1. kolo

První kolo Studentských prezidentských voleb proběhlo 12. a 13. prosince 2017. Studenti ze 384 středních škol z celé České republiky si tak „nanečisto“ vyzkoušeli volit kandidáty, kteří se uchází o post prezidenta ČR. Zapojilo se 171 gymnázií, 170 středních odborných škol (SOŠ) a 43 učilišť (SOU). Bylo odevzdáno 43 559 platných hlasovacích lístků. Výsledkové listiny si můžete prohlednout v grafickém provedení v příloze. Touto cestou bych rád poděkoval studentské volební komisi Gymnázia Ostrov za vzornou práci :o)

Ivan Machek