Dívčí florbalový tým se probojoval do krajského kola

V kategorii III., tedy 6. – 7. třída základní školy a prima a sekunda osmiletých gymnázií jsme:
1)      vyhráli okrskové kolo
2)      vyhráli okresní kolo
3)      v krajském kole vybojovali 5. místo
A jestli někdo řekne, že jsme byli předposlední, tak mu dám pohlavek!
Na tento výsledek jsem v rámci sportovní olympiády opravdu pyšný. Protože z děvčat věnujících se ve svém volném čase úplně jiným sportům než je florbal, se podařilo sestavit družstvo, které se probojovalo díky hraní florbalu v hodinách tělesné výchovy až na krajskou úroveň!
Takže holky, DĚKUJEME!!!
Julie Šlemrová, Johana Nováčková, Zuzana Hepnarová, Karolína Nová, Viktorie Šmejkalová, Hana Štěpánková, Tereza Preislerová, Karolína Kunzová
A příští rok, až postoupíte do kategorie IV., jim ukážete, jak se hraje florbal na gymplu v Ostrově!

Jan Nováček