Prodej učebnic AJ a IJ ve škole

Tradiční prodej učebnic AJ a IJ proběhne 5/9/2018 na gymnáziu v pavilonu P2.

Pokud si nekoupíte učebnici ve škole, bude třeba si knihu obstarat jinde, přičemž nejsme schopni zaručit stejnou cenu. Jestliže už teď víte, že daný den nebudete ve škole přítomni, doporučujeme se domluvit s kamarádem, který bude ochoten učebnice Vám koupit.

Instrukce k nákupu:

Pokud máte v den prodeje hodinu angličtiny, učebnice si půjdete koupit v rámci hodiny se svými vyučujícími. V opačném případě si knihy koupíte během přestávek -studenti nižšího gymnázia, pokud jsou celý den na P1, během přestávek s vyučujícími po úterní domluvě. Pokud mají vyučování na P2, mohou si knížky koupi sami. Studenti vyššího gymnázia, pokud nemají ten den AJ, koupí si učebnice také během přestávek.

Pravidla prosím dodržte, abychom se vyhnuli chaosu a frontám.

Ceny učebnic – již po slevě

(platné pouze během prodeje ve škole 5/9/2018)

Angličtina

Prima       Your Space 1 - 391,- Kč