Robosoutěž FEL ČVUT

Foto

Dne 26. 4. 2019 se na FEL ČVUT konalo 2. kolo robosoutěže pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. V letošním roce měl v této soutěži zastoupení i tým z naší školy ve složení Jakub Krejčí V4.B, Jakub Nekvinda V4.A, Kryštof Mašek V4.A a Jan Havlan V1.B.V silné konkurenci dalších 40 týmů z celé České republiky se náš tým ziskem 16 bodů umístil na pěkném 23. místě. Děkujeme FEL ČVUT za zapůjčení stavebnice Lego pro přípravu na soutěž a především paní učitelce Ester Štefkové, která se studenty na soutěž v odpoledních hodinách připravovala.

Za předmětovou komisi IVT Mgr. Miroslava Vaicová