JAK SE PŘIPRAVIT NA MATURITU Z DOMOVA

Žáci a jejich učitelé mohou při přípravě na maturitní zkoušku z domova využít webové stránky Cermat.cz

Zkoušky společné části
Maturanti, kteří se za současné situace připravují ke zkouškám společné části maturitní zkoušky z domova, popř. učitelé, kteří žákům s přípravou pomáhají, mohou při studiu a výuce na dálku využívat didaktické testy, pracovní listy k ústním zkouškám a další informace zveřejněné na webových stránkách Centra.

Na webu  https://maturita.cermat.cz/menu/katalogy-pozadavku jsou uvedeny všechny potřebné informace o organizaci a konání maturitní zkoušky. Každému zkušebnímu předmětu společné části, popř. jeho dílčím zkouškám, jedná-li se o zkoušku komplexní, je věnována samostatná část webu, která obsahuje informace o ověřovaných dovednostech, struktuře zkoušek, povolených pomůckách, kritériích hodnocení a mnoho dalšího.