Prodloužení distanční výuky

Vážení rodiče, milé studentky, milí studenti,
distanční výuka, tak jak jsme ji v novém roce zahájili, pokračuje stejným způsobem další dva lednové týdny, zatím do pátku 22.ledna 2021. Uzávěrka klasifikace za první poletí je ve čtvrtek 21. ledna 2021. Je naším společným přáním, aby pololetní klasifikace dopadla každému z vás  co nejlépe. Klasifikační pedagogická rada je v pondělí 25.ledna, organizaci závěru pololetí vám upřesníme podle aktuální epidemiologické situace. Přeji vám pohodový víkend a po něm všem našim studentkám a studentům parádní pololetní  vítězný finiš.

S úctou a ústředním přáním pevného zdraví nám všem

váš Jaroslav Šafránek, ředitel školy.