Úspěšné okresní kolo soutěže v německém jazyce

Ve středu 9. března se v Karlových Varech po vynucené dvouroční pauze uskutečnilo okresní kolo soutěže v německém jazyce. Naši žáci se účastnili obou kategorií, ti z nižšího gymnázia dosáhli vynikajících výsledků. John Nguyen z kvarty B vyhrál a Rozálie Horká z kvarty A skončila na 3. místě. Soutěže se účastnil i Tomáš Sýkora z kvarty A.

V kategorii vyššího gymnázia nás statečně reprezentovali Adam Lichtenberg z 3. A a Aneta Marschnerová ze septimy A.

Úspěšným soutěžím na stupních vítězů budeme držet palce v krajském kole, které se uskuteční 8. dubna v Sokolově.

Za předmětovou komisi německého jazyka Petr Fiala