Ohlédnutí za letošní Chemickou olympiádou

Ani letos chemici nezaháleli. Jako tradičně také přiváželi různé úspěchy z Chemické olympiády. Jakub Dubský, mnohaletý řešitel, se krajském kole nejobtížnější kategorie A Chemické olympiády umístil druhý. V celostátním kole pak byl 19. ze 48 soutěžících. Celkem se této kategorie účastní více než 150 soutěžících. Přidal také krásné 32. místo v soutěži Korespondenční seminář z chemie, kterého se účastnilo 406 soutěžících. Eliška Česáková, taktéž mnohaletá řešitelka, pak přivezla také druhé místo z krajského kola kategorie B. Oběma děkujeme za vynikající reprezentaci školy. Chemické olympiády se v okresních nebo krajských kolech dále účastnili Tereza BesperátováVeronika KopeckáKateřina Krejčová, Eliah Mada, Anna Miřejovská, Dinh Hung VienNatálie Vyletová, kterým též děkujeme za reprezentaci.