Pozvánka na třídní schůzky 24. listopadu 2022

Vážení rodiče,

zveme Vás na společné informační schůzky o prospěchu a chování žáků, které se uskuteční ve čtvrtek 24. 11. 2022 od 17.00 do 19.00 hod. v kmenových učebnách jednotlivých tříd.
V době od 17.00 do 17.30 proběhne informační část třídních učitelů, od 17.30 do 19.00 budou následovat informace vyučujících jednotlivých předmětů.

Mgr. Jaroslav Šafránek,
                                                                                                   ředitel školy.