Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Noc v knihovně

Foto

Třída V2.A získala na konci loňského školního roku netradiční výhru v soutěži LEXI-KON – VR párty s přespáním v Městské knihovně Ostrov. Z provozních důvodů však její vyzvednutí bylo odloženo až na podzim.

V pátek 4. 11. 2022 v podvečerních hodinách stáli natěšení sekundáni s karimatkou a spacákem v dětském oddělení, z něhož se po zabydlení přesunuli do horního patra. Zde se odehrával hlavní program – všichni si postupně vyzkoušeli pobyt ve virtuální realitě, taneční kreace PlayDance i hraní deskových či společenských her, to vše za vydatného posilňování sladkostmi a pizzou.

Po noční prohlídce knihovny přišla na řadu komornější část výhry – četba, sledování filmů a vyprávění příběhů. Čas plynul tak příjemně, že se ani nechtělo jít spát…

Ranní budíček v podobě čtení z  Deníku malého poseroutky – Velká šance J. Kinneyho jemně zahájil nový den a po snídani a nezbytném úklidu se už muselo jít domů.

Ale vlídné prostředí s knihami a hrami je připravené na své návštěvníky kdykoli.

Tak neváhejte!

 

Mgr. Naďa ČechmanováZpět

Gymnázium Ostrov