Výsledková listina přijímacích zkoušek - osmiletý studijní obor

Osmiletý studijní obor

Výsledky a hodnocení přijímací zkoušky ze dne 24. dubna 2006

Maximální možný bodový zisk v jednotlivých testech:
Matematika .…………………………... 30 bodů
Český jazyk ……………………………. 50 bodů

Vzhledem k různým maximálním bodovým ziskům v jednotlivých testech byly získané body v matematice přepočteny koeficientem 50/30. Přepočtem bylo dosaženo stejné váhy testů. Testu z matematiky i z českého jazyka byla přiřazena váha 50%.

Součtem takto přepočtených bodů z jednotlivých testů je dán celkový přepočtený bodový zisk jednotlivých žáků (maximálně 50 bodů).

Uchazeči jsou přijati ke studiu na základě výsledků přijímací zkoušky, a to podle svého umístění v celkové výsledkové listině, ve které jsou sumarizovány výsledky testů přepočtených podle stanovené váhy.

Po přijímací zkoušce je přijato 59 uchazečů v pořadí dle výsledkové listiny.

Jeden uchazeč bude konat přijímací zkoušky v náhradním termínu.
V Ostrově, dne 2006-04-25
Mgr. Milan Martinek