Leden přinesl významné úspěchy našich studentů

Výborných výsledků dosáhli studenti oktávy A. Jan Kůs zvítězil v krajském kole matematické olympiády v kategorii "Programování", Tomáš Martinek rovněž

v krajském kole fyzikální olympiády. Gratulujeme!

V těchto dnech se účastní celostátního kola chemické olympiády v Praze hned tři naši reprezentanti - Pavel Hozák, Adam Pěnkava a Tomáš Martinek. Všichni jmenování studenti jsou z jedné třídy - oktávy A. Všem držíme palce, věříme, že naváží na úspěchy z minulých let, v nichž zástupci Gymnáziua Ostrov obsazovali nejpřednější místa. Vyučujícím děkujeme za výbornou přípravu studentů, zejména RNDr. V. Vítovi a Ing. M. Krejčímu, který se podílí rovněž na organizaci chemické olympiády.