Fotografický workshop v Praze

Dne 12. dubna 2010 se skupinka 10 žáků prim vydala na celodenní fotografický workshop do Fotocentra Škoda v Praze. Na cestu jsme se vydali brzy ráno linkou Student agency. V Fotocentru Škoda již na nás čekali. Během workshopu jsme si vyzkoušeli fotografování digitálními zrcadlovkami Olympus, které nám byly zapůjčeny organizátorem workshopu v opravdovém studiu. Při fotografování jsme si užili spoustu legrace. Následovala přednáška o historii fotografování a seznámili jsme se se základy kompozice. Seznámili jsme se také s odolnými kompakty Olympus a jejich odolnost jsme hned také v vyzkoušeli. Ukázali jsme si některé úpravy fotografií v Photoshopu a promítli jsme si fotografie, které jsme v fotoateliéru pořídili. Od organizátorů jsme obdrželi drobné dárky a vrátili jsme se domů.