Informace k turistickému a sportovnímu kurzu v Nových Hamrech

Sportovní a turistický výcvik v Nových Hamrech

Jako každý rok pořádá naše škola sportovní a turistický výcvik v Nových Hamrech, který se uskuteční ve dvou termínech.

1.       Termín: 7. 6. 2010 – 11. 6. 2010 pro V6. A, 2. A /PO – PÁ/

2.       Termín: 14. 6. 2010 – 18. 6. 2010 pro V6. B /PO – PÁ/

Náplň výcviku: výlety a závody na kolech, orientační běh, střelba ze vzduchovky, zásady

1. pomoci, kopaná, volejbal, tenis, stolní tenis, plavání /rybník nebo bazén na hotelu /.

Ubytování: hotel Schwarz, Nové Hamry. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové se sociálním

zařízením a televizí.

Strava: vydatné snídaně, obědy, večeře, pití / čaj nebo šťáva k dispozici po celý den /.

Možnost také nákupu dalšího jídla, pití nebo sladkostí v obchodu, který je hned vedle hotelu.

Kontakty: radivrba@gymostrov.cz , Radim Vrba 602188204, Hotel Schwarz 353825150.

V Nových Hamrech je také dobré mobilní spojení o2, ostatní mobily mají signál v okolí obce.

Doplatek: 1 800,- bude zaplaceno přímo první den začátku kurzu v Nových Hamrech.

Doprava: individuální, řešeno na třídních schůzkách. Začátek kurzu je v pondělí v  9, 00 a konec kurzu je po obědě v pátek.

7.6.

- 14. 6.

Ostrov n.Ohří

Os 7010

Karlovy Vary

Os 17136

Nejdek

Bus 104

Nové Hamry

1 hod 17 min, 38 km, 55 Kč / 42 Kč (s použitím Karty Z)

jede do 11.VI. v -

náhradní autobusová doprava

Toto je jedna z možností dopravy. Je také možnost si nechat odvézt své věci den před zahájením, které budou uzamčeny v areálu hotelu.

Výbava: horské kolo, přilba, pokud možno náhradní duše, cyklistická láhev, sportovní oděv a obuv, také pokud možno dvakrát, domácí obuv, šusťáková bunda, hygienické potřeby, plavky, karta pojištěnce, OP, sešit, propiska, možnost počítač, play station, přehrávač, podle potřeby své léky…………………, veselá a pozitivní nálada. Kdo si bude kolo půjčovat v Nových Hamrech ať mi to, co nejdříve nahlásí – 800,- až 900,- Kč za týden / kolo + přilba /.

Případné dotazy zasílejte na mail: radivrba@gymostrov.cz