Mimořádný úspěch naší studentky v literární soutěži

Zdenka Pšeničková (sexta A) se dostala mezi finalisty literární soutěže o Cenu Waltera Sernera. Uspěla mezi 300 účastníky z celé České republiky.

Slavnostní vyhlášení vítězů bude ve středu 9. června od 15:00, čtvrtý den Festivalu spisovatelů Praha, na Nové scéně Národního divadla v Praze.
Vítězova škola získá do své knihovny publikace světové literatury, které darovala prestižní česká nakladatelství

Zdenka Pšeničková je bezesporu výrazným literárním talentem, neboť velkého úspěchu v celostátní literární soutěži dosáhla již před rokem. Těšíme se proto i na její další umělecké počiny a k letošnímu úspěchu srdečně blahopřejeme!