RNDr. V. Vít získal další ocenění

V pátek 8. října byli v atraktivním prostředí bečovského zámku vyhlášeni a oceněni nejúspěšnější studenti Karlovarského kraje za výsledky v soutěžích a olympiádách v minulém školním roce. Představitelé Karlovarského kraje rezortu školství také poprvé ocenili práci dvou pedagogů, kteří úspěšné studenty připravují a dosahují s nimi dlouhodobě úspěchy na celostátní i mezinárodní úrovni. Velmi nás těší, že jedním z nich byl i náš kolega, RNDr. Vladimír Vít.

Ve své krátké a improvizované řeči pan profesor Vít zdůraznil, že je důležité, že si i představitelé Karlovarského kraje uvědomují a oceňují práci pedagogických pracovníků.

Z celého srdce panu Vítovi gratulujeme a přejeme další úspěchy i dostatek pedagogického entuziasmu.