Nový ročník školní fotosoutěže vyhlášen!

fotosoutěž

pro studenty 2010

Pod záštitou ředitele školy vyhlašuje Gymnázium Ostrov čtvrtý ročník soutěže
O nejhezčí fotografii

Kategorie:

Člověk a lidé (portrét)
Příroda (krajina)
Zvířata
Zátiší
Kuriozity
Architektura
Mikro

·        Fotit můžete klasicky i digitálně, barevně i černobíle.
·        Minimální rozměr předaných fotek musí být 9 x 13cm, na zadní stranu fotky uveďte název fotografie, kategorii, jméno, třídu.   Pojmenování fotek prosím dodržte!!!
·        Fotky můžete předávat i na CD ve formátu JPEG, fotky předávejte v rozlišení, které umožní případné kvalitní vytištění.
Fotku pojmenujte – ,,název fotografie – kategorie – jméno - třída.“ Pojmenování fotek prosím dodržte!!!!
·        Maximálně můžete do soutěže zaslat celkem 6 fotografií, které můžete libovolně rozdělit mezi jednotlivé kategorie.
·        Práce ohodnotí porota složená ze zástupců profesorského sboru a členů fotoklubu Ostrov.
·        Nejúspěšnější práce budou sponzorem školy vytištěny na velké formáty.
·        Práce budou vystaveny v prostorách školy a nejúspěšnější autoři získají drobné dárky a ceny.

Těšíme se na bohatou nadílku fotek.
Věříme, že stejně jako minulý rok, kdy proběhl druhý ročník fotosoutěže, i letos přihlásíte svoje dílka, a že se v prostorách školy na výstavě vašich fotek společně zastavíme a řekneme si: „Ty letošní fotky se povedly ještě lépe než minulé roky.“

V letošním ročníku vyhlašujeme dvě věkové kategorie.
V první budou soutěžit studenti prim až kvart – tedy studenti nižšího gymnázia a ve druhé věkové kategorii se svými dílky představí studenti vyššího gymnázia
1. až 4. roč. a kvinty až oktávy.

Popsané a označené práce odevzdávejte paní profesorce Matouškové do 22.11. 2010.