Studenti besedovali se Susan Maryam Martínek z Teheránu

Foto

V pátek 10. prosince 2010 měli naši studenti jedinečnou možnost nejdříve naslouchat a následně besedovat se Susan Maryam Martínek z Teheránu.

V tento den se připomíná po celém světě Mezinárodní den lidských práv. Studenti, kteří se účastní Pražského modelu OSN na odpoledne připravili promítání filmu PERSEPOLIS. Byla také spuštěna sbírka "SKUTEČNÝ| DÁREK", na kterou můžete přispět do 20. prosince 2010 . www.skutecnydarek.cz.

Iránské téma znovu otevřeme na jaře, kdy máme přislíbenou další přednášku s projekcí fotografií.