Matematické klání na naší škole

Ve středu 26.1.2011 se na naší škole uskutečnila dvě okresní kola Matematické olympiády, a to kategorie Z5 a Z9. Se ztrátou jednoho bodu se na druhém místě umístila Eva Pincová z V 4.A, mezi úspěšné řešitele se řadí i Ladislav Martínek z téže třídy. Oběma děkujeme za účast a Evě přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Žáci pátých ročníků se u nás sešli znovu v pátek 28.1.2011, tentokrát v okresním kole Pythagoriády. Někteří si školu prohíželi opravdu se zájmem, jako své budoucí působiště.

Nebojte se, soutěže tímto nekončí. Ve čtvrtek 3.2.2011 se v učebnách M1 a M2 uskuteční školní kolo Pythagoriády pro primy, sekundy a tercie. Všem účastníkům přejeme bystrý úsudek a neunavitelný mozek. Výsledky soutěží najdete na nástěnce vedle kabinetu p. M. Sachlové v 1. patře pavilonu A.