Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Školní kola Pythagoriády kategorie Z6, Z7 a Z8

V pátek 3.2.2011 proběhlo školní kolo Pythagoriády ve třech kategoriích.            V primách se jako první umístila Markéta Pincová z V1.B, druhé místo patří Vojtěchu Sekerovi z V1.A a na třetím místě je Tomáš Karoch z V1.B.

První místo v sekundách patří Ondřeji Švejstilovi z V2.A, druhé Zdeňku Leitnerovi z téže třídy a jako třetí se umístili Jan Ondruš  a Štěpánka Prokopová z V2.B.  

V terciích se první umístil Kristián Hudec z V3.B, druhá byla Jana Picurová

z V3.A a shodný počet bodů na třetím místě získali Do Thi Thu Lan , Ivo Čechman a Natálie Jírovská, všichni z  V3.A,  Třídu V3.B pak stejně úspěšně reprezentovali  Martin Bangho a Tran Thi Phuong Hvai . Všem vítězům srdečně gratulujeme a přejeme hodně sil, neboť tato soutěž bude ještě pokračovat okresním a krajským kolem. Celkem se soutěže zúčastnilo 74 studentů. To , jak se jim v soutěži dařilo, zjistí z výsledkových listin, které hned po prázdninách najdou na nástěnce vedle kabinetu p.Sachlové.Zpět

Gymnázium Ostrov