Naši angličtináři kategorie II.B rozdrtili okres

Olympiády v angličtině jsou každoroční tradicí a ani letos jsme na naše šikovné angličtináře nezapomněli. V druhé polovině února se v různých dnech konala školní kola všech tří kategorií a umístění bylo následující:

Kategorie I.B

1. místo Jan Pinc (V2.B)
  2. místo Tereza Rambousková (V2.B)
  3. místo Jakub Liška (V2.A)

Kategorie II.B

1. místo Eva Pincová (V4.A)
  2. místo Jan Šugar (V3.A)
  3. místo Jakub Štoček (V4.A)

Kategorie III.

1. místo Lucie Nedvědová (V5.B)
  2. místo Radek Sychra (V6.B)
  3. místo Tran Thu Phuong  (V6.A)

Klání pokračovalo 23. února 2011 v Karlových Varech, kam se tito studenti coby výherci školního kola vydali obhajovat barvy našeho gymnázia. Velikou radost máme zejména z umístění vítězů druhé kategorie, studentů tercií a kvart, kteří obsadili opět první  tři místa s tím, že druhé a třetí místo si pánové Šugar a Štoček prohodili, a nedali tak šanci nikomu jinému. Patří jim za to naše uznání a doufáme, že je to ve studiu angličtiny postrčí opět dál.

Jana Kitzbergerová