Skvělé výsledky našich ruštinářů

Vynikající úroveń výuky ruského jazyka na ostrovském gymnáziu potvrdili studenti,kteří se v minulých týdnech účastnili krajského kola olympiády v ruském jazyce.

V kategorii žáků ZŠ a odpovídajících tříd víceletého gymnázia s přehledem zvítězila Kateřina Krucká z kvarty A a 2. místo obsadila její spolužačka Michaela Šťástková.

Mezi staršími studenty se skvělým způsobem prezentovaly Petra Lupoměská ze sexty B a Markéta Krucká ze septimy A, které ve svých kategoriích obsadily shodně 3. místo!

Poděkování náleží nejen úspěšným studentům, ale rovněž i jejich vyučujícím ruského jazyka, PaedDr.Jitce Brychtové a Mgr.Jiřímu Fresserovi, kteří studenty takto výborně připravili.