Ústní maturitní zkoušky ve fotografiích

Foto

V týdnu od 9. do 13. května absolvovali maturanti ústní část státní i profilové maturitní zkoušky. Naprostá většina studentů se připravila velmi zodpovědně a zkoušky zvládla s přehledem a elegancí.

Následující fotografie dokládají, že vše proběhlo se vší vážností a podle přísných pravidel. Současně se však maturitním komisím podařilo ve všech třech třídách vytvořit příjemné a nestresující prostředí.

V prvním červnovém týdnu maturitní zkoušky pokračují písemnou částí. Věříme, že vše úspěšně uzavře slavnostní předávání maturitních vysvědčení, které se bude konat 20. června.