O mýtech v politice přednášela studentům prof. PhDr. Vladimíra Dvořáková, CSc.

Ve čtvrtek 2. června 2011 přijela přímo z natáčení pořadu ČT "TAH DÁMOU" www.ceskatelevize.cz/porady/10315089302-tah-damou/  prof. PhDr. Vladimíra Dvořáková, CSc., vedoucí katedry politologie Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a předsedkyně Akreditační komise ČR .

www.akreditacnikomise.cz/cs/slozeni-akreditacni-komise/prof-phdr-vladimira-dvorakova-csc.html

Pro studenty gymnázia (nejen maturanty ZSV) si připravila přednášku o mýtech

v politice. Následovala velmi živá debata o domácí i zahraniční politice. Závěrečný potlesk ve stoje pro paní profesorku Dvořákovou potvrdil, že ji studenti ohodnotili na výbornou :o)

Děkujeme za návštěvu a těšíme se někdy příště.

Ivan Machek