Výsledky maturitních zkoušek

Po obdržení výsledků maturitních zkoušek můžeme oznámit, že na naší škole byl pouze jeden student neúspěšný. Tento student byl již informován vedením školy. Všichni ostatní studenti složili maturitní zkoušku úspěšně.

Maturitní třídy obdrží vysvědčení v pondělí 20. června 2011 v letohrádku (GU Ostrov) a to oktáva A a oktáva B od 15:00 hodin, a třída 4. A od 16:00 hodin. Zveme nejen všechny maturanty, ale i jejich rodiče a blízké.

Maturanty žádáme, aby byli přítomni v galerii 20 minut před začátkem slavnostního předávání vysvědčení.