Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Výlet V2.B = Adventure

Foto

Školní výlet sekundy B se konal 13.- 15. 6.2 011 v rekreačním středisku Březová na Vysočině, a sice v největším a nejnavštěvovanějším adrenalinovém parku v České republice. Zvolili si program "Adventure".  Blíže informací o středisku najdete na www.brezova.istan.cz.

 

A jak výlet vnímali sami žáci?

 

Ondra Vomočil: "Atrakce byly skvělé, ještě teď mě všechno bolí. Bydleli jsme po dvou lidech, ale bydleli s námi i různí živočichové."

 

Isabela Töltési: "My s Hankou jsme měly hlavní stan. Dominika, Jana, Martina a Olda se sem sbíhali jako včely na med nebo jako moje kamarádka na výprodej bot. Olda měl několik show - většinou při nich zpíval nějakou "šílenou pohádku". Pravda je, že jsme se s ním nenudili (i když mě z něho bolela hlava ještě víc)."

 

Honza Ondruš: "Byla tam nádherná příroda a celý kemp byl postaven, aby s ní ladil. Pokaždé, když jsme na nějakou atrakci měli jít, přišli pro nás dva průvodci, kteří nám vysvětlili, co a jak máme dělat. Speciální byl noční program, při němž nám sebrali baterky a poslali nás do lesa, ať si tam najdeme nějaké mimozemšťany."

 

Tonda Lička:

"Zorbing, ten byl děsně boží,

všechno se tam vlní, točí,

zpočátku to mírně skočí,

ale pak už se to jenom točí

a všichni nadšením ječí.

 

Skok do prázdna, tam jsem se bál,

skočil jsem a postroj zatahal,

díra pode mnou byla pět metrů hluboká,

ale tipnul jsem to pouze od oka."Zpět

Gymnázium Ostrov