Výlet V2.B = Adventure

Školní výlet sekundy B se konal 13.- 15. 6.2 011 v rekreačním středisku Březová na Vysočině, a sice v největším a nejnavštěvovanějším adrenalinovém parku v České republice. Zvolili si program "Adventure". Blíže informací o středisku najdete na www.brezova.istan.cz.
A jak výlet vnímali sami žáci?
Ondra Vomočil: "Atrakce byly skvělé, ještě teď mě všechno bolí. Bydleli jsme po dvou lidech, ale bydleli s námi i různí živočichové."
Isabela Töltési: "My s Hankou jsme měly hlavní stan. Dominika, Jana, Martina a Olda se sem sbíhali jako včely na med nebo jako moje kamarádka na výprodej bot. Olda měl několik show - většinou při nich zpíval nějakou "šílenou pohádku". Pravda je, že jsme se s ním nenudili (i když mě z něho bolela hlava ještě víc)."
Honza Ondruš: "Byla tam nádherná příroda a celý kemp byl postaven, aby s ní ladil. Pokaždé, když jsme na nějakou atrakci měli jít, přišli pro nás dva průvodci, kteří nám vysvětlili, co a jak máme dělat. Speciální byl noční program, při němž nám sebrali baterky a poslali nás do lesa, ať si tam najdeme nějaké mimozemšťany."
Tonda Lička:
"Zorbing, ten byl děsně boží,
všechno se tam vlní, točí,
zpočátku to mírně skočí,
ale pak už se to jenom točí
a všichni nadšením ječí.
Skok do prázdna, tam jsem se bál,
skočil jsem a postroj zatahal,
díra pode mnou byla pět metrů hluboká,
ale tipnul jsem to pouze od oka."































Zpět