Studenti hrají piškvorky - závodně a úspěšně!

V pátek 4. 11. 2011 proběhlo oblastní kolo v v piškvorkách - tradiční žákovské a studentské zábavě. Gymnázium reprezentovala 3 družstva: Zbojníci z V4.B (Stanislava Wolfová, Sabina Tran Thi Phuong, Eliška Suchá, Martin Bangho, Petr Brodec, Petr Gang, Kristián Hudec) Doudíci z V7.B (Honza Do Viet Anh, Jakub Douda, Miloš Hnát, Milan Chymčák, Klára Jílovská, Ondra Musil, Miroslav Rajtmajer) a Mazáci z V6.B (Ludva Nguyen Tuan Noc, Samí Abdulnour, Martin Dušek, Tomáš Ferenčák, Tomáš Dáňa).
První dvě družstva bohužel nepostoupila ze základní skupiny, ale jistě se nenechají odradit a příští rok to zkusí znovu. Času na trénink mají při výuce dost a dost … (upozornění pro studenty: tato poznámka je nadsázka!!!).
Mazáci si svou premiéru odbyli v loňském roce. Není proto divu, že postoupili ze skupiny a vyřazovacím pavoukem s drsným K.O. systémem prošli jako nůž máslem a suverénně zvítězili! Krajské kolo se koná 25 .11. 2011.
Podrobnosti na www.pisqworky.cz
Jan Nováček