POZOR, ZKOUŠKY NANEČISTO

Ve školním roce 2012/ 2013 budeme přijímat uchazeče do dvou tříd osmiletého oboru (primy) a jedné třídy čtyřletého oboru.

Gymnázium Ostrov nabízí
                                  pro žáky pátých a devátých tříd

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO (17.3. 2012).

Po zkouškách nanečisto proběhne pro uchazeče instruktážní seminář, který přinese žákům informaci, jaké mělo být správné řešení a jaká je správná strategie při vypracovávání testů. Zkoušky nanečisto jsou určeny pro uchazeče o studium na Gymnáziu Ostrov.
Podmínky pro přihlášení a harmonogram zkoušek naleznete na www.gymostrov.cz  nebo tel. 353433761.
Ke studiu se mohou hlásit nejen žáci z Ostrova a okolí, ale i z Karlových Varů.
Mezi oběma městy je velmi dobré autobusové i vlakové spojení.

Podrobnější informace naleznete v odkazu PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY  v menu vpravo nahoře.