... a opět v Německu

...   severně od Regensburku, v malebném městečku Waldmünchen. Účastníci z kvint a prvního ročníku  se opět setkávají se spolužáky z gymnázia ve Wunsiedlu   tentokrát u projektu Globales Dorf.

Stručně a telegraficky, neboť jsme zmoženi nezvykle brzkým vstáváním: Jízda vlakem, seznámení s místem ubytování a hlavně se všemi pravidly (Regel der Hausordnung), prohlídka labyrintu budov, v seminární učebně ve věži první program s bouráním vzájemných předsudků, jazyková hra "Sprachanimation" a večerní grilování. Jen se podívejte...