Drama ve Schwarzenbergu

Stalo se již dlouholetou tradicí, že v předvánočním čase učitelé našeho gymnázia s kolegy z partnerské školy ve Schwarzenbergu sehrají volejbalové utkání. V úterý 27. listopadu jsme se vydali za německými kolegy. Utkání se neslo v bojovném duchu a drama vždy vrcholilo na konci setu. Štěstí stálo tentokrát na straně našich kolegů. Výsledky mluví za vše: 24:26, 25:18, 25:23. Naše družstvo hrálo ve složení – E. Jílková, J. Chromec, M. Martinek, J. Nováček, I. Šupík, a velkou posilou byl i bývalý kolega František Drahorád. Vyjádření J. Nováčka: „Soupeř využil domácího prostředí a my jsme se museli vyrovnat s náročnými specifickými podmínkami místní tělocvičny – malý prostor, tropické teploty a ještě nám chyběl kyslík. Ale my jim to příští rok vrátíme.“

Nehrající kapitáni

Jaroslava Strachoňová a Petr Fiala