Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Adam Přáda opět září na chemickém nebi !

V pátek 7. prosince se na naší škole konalo krajské kolo Chemické olympiády v nejtěžší a nejprestižnější kategorii A s možností postupu do celostátního a mezinárodního kola. V tomto klání předvedl Adam fantastický výkon, který nedokázal napodobit žádný ze soutěžících, i když někteří byli starší než on. Adam si tak zajistil postup do celostátního kola, které se bude konat na konci ledna na půdě Masarykovy univerzity v Brně. Adamovi v dalších kolech přejeme mnoho úspěchů a děkujeme mu za vzornou reprezentaci školy.

 

Za účast na olympiádě a obhajobu cti naší školy děkujeme také Soně Ondrušové, která se boje v nejnáročnější kategorii nazalekla a se ctí se do něj vrhla, i když věděla, že budou leckteří soutěžící starší a s více zkušenostmi, než ona.

Za přípravu našich studentů i za celkovou organizaci krajského kola chemické olympiády kategorie A patří poděkování RNDr. Vladimíru Vítovi a Ing. Miloši Krejčímu.Zpět

Gymnázium Ostrov