Den otevřených dveří již 19.1. 2013 !

Upozorňujeme všechny zájemce o studium na Gymnáziu Ostrov na den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 19.1. 2013 od 9:00 do 13:00 hodin na naší škole.

Ve školním roce 2013/2014 budeme otevírat dvě třídy prim a jednu třídu čtyřletého studia.

Zveme k návštěvě nejen potenciální studenty a jejich rodiče, ale i všechny další přátele školy, kteří si chtějí školu prohlédnout, případně se setkat s našimi vyučujícími.Na Dni otevřených dveří si můžete také koupit  lístky na maturitní ples školy, který se pořádá 25.1. 2013 v Grandhotelu Pupp. Lístky prodává Mgr. Marcele Sachlová v prvním patře na pavilonu A.

Těšíme se na společné setkání

Mgr. Milan Martinek

zástupce ředitele školy