Co starý Klapzuba nemohl tušit ? - exkurze do Prahy

Ve čtvrtek 17. ledna 2013 navštívili naši studenti divadelní předtavení Klapzubova jedenáctka v divadle Minor. Nutno podotknout, že nejvíce se bavili znalci tvorby bratří Formanů a muzikanta Jardy Svobody ze skupiny Traband. Na své si přišli jak milovníci fotbalu, tak i čtenáři díla Edaurda Basse :o) Odpoledne měli studenti možnost navštívit Valdštejnský palác, potkat kandidáta na prezidenta ČR, prohlédnout si Senát České republiky a pobesedovat se senátorem Jaromírem Štětinou. Poslední částí programu byla návštěva FF UK Praha, kde si připomínali filosofa Milana Machovce. Gymnazisti tak mohli "nasát" atmosféru vysokoškolské přednášky Jiřiny Šiklové a Erazima Koháka. Oba přednášející navštíví v létě i naše gymnázium. Už se moc těšíme :o)

Za ZSV a OV Ivan Machek a Naďa Čechmanová