Adam Přáda opět mezi nejlepšími chemiky v republice!

Adam Přáda již v minulých letech dokázal, že v České republice má v chemii jen málo konkurentů. Od minulého týdne platí, že už zbyl pouze jeden jediný. Adam totiž vybojoval druhé místo v národním (celostátním) kole Chemické olympiády v nejtěžší kategorii A. To se konalo na konci ledna na půdě Masarykovy unuverzity Brno.

Národního kola se v kategorii A zúčastnilo 45 nejlepších chemiků z ČR. Ti byli vybráni z asi 150 účastníků krajských kol. V této tvrdé konkurenci Adam dokázal, že NA TO MÁ. Na vítěze ztratil necelá tři procenta a porazil dokonce i soupeře, který se vloni zúčastnil mezinárodního kola ve Washingtonu.

Adamovi za tuto skvělou reprezentaci školy děkujeme a přejeme co největší úspěch v boji o postup do mezinárodního kola, které se letos koná v Moskvě.