TRABANDité přivezli world music

Ve čtvrtek 11. dubna 2013 měl každý student i kantor, který přišel na besedu se známou hudební skupinou TRABAND (Jarda Svoboda, Jana Modráčková-Kaplanová a Václav Pohl), možnost si popovídat o vzniku písniček, kočovném životě muzikantském, duchovním přesahu textů Jardy Svobody i aranžování melodií ve skupině všemi muzikanty. Na závěr besedy zazněla i ikonická píseň Černej pasažér, která je jakýmsi symbolem skupiny. Pak už se všichni těšili na večerní koncert v Husovce www.husovka.info/ v Karlových Varech, který se dle přítomných studentů velmi povedl. Děkujeme za návštěvu a těšíme se někdy příště :o)

Ivan Machek

PS: