Mimořádný triumf! Naši mladší chemici jsou tři nejlepší v kraji!

Ke svému nedávnému úspěchu v okresním kole Chemické olympiády kategorie D (základní školy a nižší stupeň víceletých gymnázií) přidali naši kvartáni Zdeněk Leitner, Jan OndrušOndřej Krátký další cenné kovy. Obsadili první tři místa v kole krajském, ve kterém bojovalo 14 soutěžících. Školních kol v Karlovarském kraji se zúčastnilo několik desítek žáků. Krajským kolem tato kategorie končí. Děkujeme všem třem za jejich úsilí a výbornou reprezentaci naší školy.

Nejúspěšnější řešitelé této kategorie jsou zváni k boji o reprezentaci České republiky v mezinárodní soutěži EUSO. Doufáme, že některý z těchto hochů naváže na úspěšnou účast Adama Přády a Jana Šugara, kteří z této soutěže přivezli zlatou a bronzovou medaili.