Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Autorské čtení Vlasty Třešňáka - THE VOLE HRABOŠ HRDINA

Foto

 Máte rádi pohádky? Znáte Hraboše? Kdo přišel ve čtvrtek 25. dubna 2013 do učebny SV1 na besedu s Vlastou Třešňákem, měl možnost naslouchat charismatickému čtení jeho nové knihy konopných pohádek THE VOLE HRABOŠ HRDINA, kterou vydalo nakladatelství Galén www.galen.cz . Druhou část setkání vyplnila předpremiéra jeho psychedelického filmu Konkurz, se kterým Vlasta Třešńák vystoupil následující den na filmovém festivalu Finale Plzeň 2013. V závěru setkání odpovídal na otázky studentů i kantorů. Dozvěděli jsme se zajímavé informace o emigraci, setkání s Karlem Krylem, bytovém divadle i Chartě 77. Večer na besedu navazoval  koncert v Husovce v Karlových Varech, kam přijel celý Vlasta Třešňák Band.

Děkujeme za návštěvu a někdy příště :o)

Ivan Machek

více informací na: www.tresnak.cz/

PS: Za uskutečnění této vzácné návštěvy bych rád poděkoval řediteli nakladatelství GALEN www.galen.cz, PhDr. Lubomíru Houdkovi, který je vydavatelem knih a CD Vlasty Třešňáka. Bez jeho aktivity, by se beseda na gymnáziu v Ostrově nemohla uskutečnit. Přejeme oběma hodně zdraví, krásné léto a ještě jednou děkujeme za velmi inspirativní setkání.

 

 Zpět

Gymnázium Ostrov