Přehled kulturních akcí

Hlavní strana > Kultura

Gymnázium Ostrov má dlouholetou koncepci kulturních akcí. Divadelní a filmová představení, koncerty, audiovizuální popřady a besedy jsou pořádány tak, aby odpovídaly věku žáků i probíraným tématům ve výuce. Cílem je nabídnout žákům během studia co nejpestřejší škálu forem i žánrů.
Vyučující kromě toho organizují návštěvy představení předních pražských divadel. Angličináři jezdí do anglicky mluvících divadel do Prahy, němčináři jezdí se studenty na představení do německých partnerských škol.
Jsme přesvědčeni, že kulturní pořady ke studiu na gymnáziu patří - nejen proto, že vhodně doplňují výuku, ale především nenahraditrelným způsobem studenty kultivují

Kulturní akce 2010/201

Kulturní akce 2009/2010