Florbalový Subterra Cup

Ve čtvrtek 19. 12. 2024 se uskutečnilo 2. kolo florbalového Subterra Cupu. Výběr chlapců vyššího gymnázia naší školy se utkal s týmy Obchodní akademie Karlovy Vary, Prvního českého gymnázia v K. Varech, Střední zdravotnické školy KV a střední školy Trivis. Naše mužstvo vybojovalo 2. místo a postup do krajského kola soutěže. Díky za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Michaela Burešová