Setkání s partnerskou školou z Hofu - cyklovýlet
Ve čtvrtek 18. června se uskutečnilo tradiční setkání s naší partnerskou školou z Hofu. Vlakem jsme se i s koly vydali do Chebu, kde jsme se potkali s německými žáky a učiteli. Společně jsme pak vyrazili na kolech směr Kynšperk, kde jsme si v místním pivovaru dali oběd a následně se vydali na cestu zpět do Chebu. Ujetí necelých 40 kilometrů za hezkého počasí bylo velmi pohodovou jízdou.
Už nyní se těšíme na další ročník tohoto tradičního cyklovýletu.
Mgr. Petr Fiala