Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Waldmünchen - Tag #4

Foto

    Po pozdní snídani jsme, jak už tradičně, vyrazili do auly. Jelikož si lektoři všimli, že většina z nás ještě spí, tak nás hned vymotivovali hrou s polštáři, úkolem bylo, aby jeden polštář dohnal ten druhý. Pěkná ironie.
    Poté, co se jim zdálo, že jsme probuzení, nám zadali celodenní mediální projekt na téma česko-německé vztahy. Dostali jsme na výběr - práce s kamerou, fotoaparátem, počítačem nebo například hraní divadla. Samozřejmě jsme museli utvořit česko-německé skupiny. Zbytek dne jsme pak strávili nad naším složitým úkolem a po skončení našeho snažení o vytvoření něčeho převratného, jsme si postupně uvědomovali, že se blíží den odjezdu a začali přicházet návaly stesku, protože jsme se i za těch pár dní dosti sblížili.
    Náštěstí nám náš stesk utišilo večerní grilovaní v "Schlosskeller" (Zámecký sklípek; pozn. red). Utišilo, pokud se tedy dožijeme zítřejšího dne, kdo ví, co za podlé úmysly tu lidé mají.

O. O. Tým

 Zpět

Gymnázium Ostrov