Seminář pro rodiče - Je talent a nadání výhodou pro studující gymnázia?

Gymnázium Ostrov a NIDV Karlovy Vary zvou rodiče žáků a širokou veřejnost na seminář s názvem Je talent a nadání výhodou pro studující gymnázia?

Seminář proběhne ve čtvrtek 30. srpna od 14:00 do 16:00 v učebně SV2 na pavilon A Gymnázia Ostrov.

Seminář povedou lektorka PaedDr. Iva Matulkovávýchovný poradce Gymnázia Ostrov Mgr. Ivan Váňa.

Obsahem setkání je přiblížení tématu nadání a talentu v pozici inkludovaných studujících střední školy, plusy a mínusy nadání, působení na utváření osobnosti, vlivy prostředí a problematika sociálního začleňování.

Moderovat bude Mgr. Jana Ščerbová, krajská metodička projektu APIV B.

Účast na semináři je bezplatná.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail: jirifresser@gymostrov.eu

Pozvanka IS GY Ostrov 1.pdf