Maturitní zkoušky ve šk. roce 2018/2019

Maturitní modelhttp://www.novamaturita.cz

Maturitní zkouška ve školním roce 2018/2019 se skládá ze dvou částí – společné (státní) a profilové (školní). Aby žák uspěl u maturity, musí úspěšně složit povinné zkoušky obou těchto částí.

Model maturitní zkoušky se opírá o platnou legislativu – tedy Školský zákon č. 561/2004 Sb. a vyhlášku č. 177/2009 Sb. ve znění pozdějších novel (více v záložce Školský zákon a vyhláška).

Jednotné zkušební schéma  - časový rozvrh didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky

JZS_jaro-2019_Sdeleni-MSMT.pdf

JZS_jaro-2019_podrobne schema_(priloha 8).pdf

JZS_jaro-2019_prilohy_1-7.pdf

Profilová část (školní)

Profilová zkouška - vyhlášení a přehled témat

Matematika+ (jen nepovinně)

Matematika+ není klasická maturitní zkouška, nelze z ní konat opravnou, ani náhradní zkoušku, nelze podat žádost o přezkum jejího výsledku a její výsledek se neuvádí na maturitním vysvědčení.

Vyhlaseni_pokusneho_overovani_MAT_.pdf

priloha_c__1.

priloha_c__2.

priloha_c__3.